PROGRAM og INFO ANG. ÅRSMØTE TREFF 23.05. – 25.05. 2025 på Dyrskuplassen i Seljord.
VIKTIG INFORMASJON ANG ÅRSMØTETREFFET OG PROGRAM
Pris for treffet er kr.500,- pr. person (inkluderer alt av mat, underholdning o.s.v. i hht program, men med unntak av Damenes dag (Afternoon tea).
NB! Damenes dag (Afternoon tea på Seljord Hotel fredag 23.05.25 koster kr.300,- ekstra pr.person, dette krever egen påmelding som sendes leder@carthagoclubnorway.no
Camping koster kr,380,- pr. døgn, og betales ved ankomst. For treffavgift og afternoon tea så vil dette bli fakturert, og må være betalt til forfall.
Siste frist for påmelding til treff og afternoon tea er lørdag 10.05.2025.
Årsmøte er åpent for alle betalende medlemmer. Påmelding kun til: leder@carthagoclubnorway.no
Program og praktisk info for treffet:
Innkjøring på plassen fra kl.13.00 Torsdag 22.05.25(vær vennlig å respekter dette, da vi trenger tiden på Onsdag kveld og Torsdag formiddag til å gjøre plassen klar)
Ved ankomst plassen møtes dere av arrangements komiteen og blir anvist plass, plassavgift betales ved ankomst til vår representant som ordner dette. TORSDAG 22.05.25 Ankomst og bli kjent kveld, hver enkelt ordner med mat og drikke
Loddsalg med fine premier (kun vipps)
Sosialt samvær
Fredag 23.05.2025
Sosial samling hele dagen, ta med kaffe
Trening til lørdagens konkurranser hele dagen
Web shop/jakke-salg kl.12.00 – 14.00 (med nye kolleksjoner)
Damenes dag (Afternoon tea på Seljord Hotel) Kl. 14.00 – 17.00
Loddsalg med fine premier (kun vipps)
Felles bespisning for alle, (Lapskaus – Glutenfri) kl.18.30
(Hver enkelt tar med noe å spise med og på, ta med eget drikke til maten (ikke alkohol)
Sosialt felles samvær utover kvelden med underholdning av Reidar Helgeland (fra Blue Jeans Band)
Ved fint vær er dette et ute arrangement, ved dårlig vær samles vi innendørs.
Lørdag 24.05.2025
Utdeling av rundstykker kl.07.30 – 08.00
Vaffelpressa går fra kl.11.00
CCN mesterskap i hesteskokasting og stigegolf fra kl.11.00
Loddsalg med fine premier (kun vipps)
Web-shop/jakkesalg kl.11.00-13.00 (med nye kolleksjoner)
Medlemsmøte (Vi får besøk av bl.a. Startlex AS og Mobile Zentrum kl.14.30 – 15.30
Innendørs arrangement
Etter medlemsmøte blir det loddtrekning
Den enkelte tar med kaffe (ingen servering under medlemsmøte/årsmøte)
Årsmøte Innendørs kl.16.00 – 16.45
Etter årsmøte er det pause frem til årsmøte-serveringen
Kl.18.30 Årsmøte servering luxus koldbord, det settes frem glutenfritt brød som er merket. Det er ikke lov å ta med seg eget drikke.
Innendørs i telt, eller ute ved fint vær
Etter årsmøte serveringen spiller Blue Jeans Trio med mulighet for dans i telt eller ute ved fint vær
Søndag 25.05.2025
Sosial samling med kaffe og kaker på formiddagen kl.11.00
Avslutning og hjemreise
Våre trofaste bidragsytere Ferda, Mobile Zentrum og muligens noen flere forhandlere er med å sponser treffet. Starflex AS med medlem 360 Kåre-Jan Johansen stiller med stand ved bilen under hele treffet.(Starflex AS har designet og produserer et skinnesystem som er spesial laget til å få orden i lasterommet på din bobil, god rabatt til medlemmer) Mobile Zentrum AS stiller med 2-3 biler. De har med seg selger og medhjelper samt tekniker som kommer på lørdag. Kjartan og Ingvill blir også med oss på årsmøte-serveringen.