Høstens treff avlyst

Styret har lagt ut følgende på facebook:

VIKTIG MELDING ANG. TREFF 2020

På grunn av økende smitte av Covid 19 i Norge og i nabo landene og med den reise aktiviteten blant medlemmer som det har vært i sommer, så har styret på ett ekstra ordinært styremøte i kveld bestemt at klubben ikke vil ta ansvar for å gjennomføre treffene som er planlagt i Halden og på Bjørkeskogen.All fellesaktivitet i regi av klubben vil legges på is ut 2020 og ny informasjon om 2021 vil komme så raskt som mulig etter nyttår.
Vi beklager sterkt å måtte avlyse treffene og andre planlagte arrangementer, men helsen til våre medlemmer går først.De som har betalt inn treffavgift til Halden eller Bjørkeskogen sender en e.post til leder@carthagoclubnorway.no med medlems nummer og konto nr, så vil påmeldings avgiftene bli tilbakebetalt i sin helhet.

Med ønske om en fin høst fra Styret