Carthago-klubbens favorittplass 2020

I 2020 måtte vi aller fleste nøye oss med å farte rundt i Norge. Vi vet at det er mange fine plasser her til lands. Nå vil vi kåre medlemmenes mest populære og beste plass. Send inn din plass til oss. Gi oss navn og adresse på plassen, og gjerne et bilde også. Skriv inn hvorfor du mener denne plassen skal få hedersplassen i 2020.

Her er listen så langt:

Min favoritt er Innhavet bobilparkering på Innhavet i Hamarøy, Nordland.
Adr. E6 140, 8260 Innhavet.

Begrunnelse: 1. Plassen er flott opparbeidet med kunstgress og asfalt til hver bil 2. Plassen ligger helt ned mot sjøen og har nydelig utsikt 3. Tomtene er romslige 4. Det er rimelig å stå der5 . Man har alle fasiliteter like ved: Matbutikk, bensinstasjon med kiosk og wc, hotell med kafe og dusj tilgjengelig, turløype, nært til E6 men uten støy.
330 Anne C. Wangen

Strand Fjellstue, Strandsetervegen 7, 2658 Espedalen.

En rolig enkel plass ved et gårdshotell med god mat i restauranten. Flott turterreng hele året. 294 Marit Pettersen.
Les mer på: https://www.facebook.com/StrandFjellstueiEspedalen/